Tanıtım Filmi ve Prodüksiyon

Tanıtım filmi şiketinizin veya firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkaran ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan aktif ve etkin bilgi veren ilgi uyandıran çalışmalardır.

Tanıtım filmi sadece basit bir video görüntüsü değil kurgu ve effectleriyle görselliğin reddedilmez etksini kullanarak hazırlanan ve izleyenlerin zihinlerinde kalite ve güven oluşturan çalışmalardır.

Yapacağımız çalışmalar ile müşterilerimizin kurumsal kimliğini ortaya koyup, hedef kitlelere verilmesi gereken mesajı vermek en önemli hedefimizdir. Günümüzde tüm dünya pazarlarında ürün ve hizmetlerin dolayısıyla artan markaların çeşitliliğiyle birlikte üreticilerin ve işletmelerin kendilerini tanıtabilmeleri, kendilerine pazarda iyi bir yer edinmeleri için ürün ya da hizmetlerinin markalarının reklamını yapmaları ihtiyaç haline gelmiştir.

Yaptıracağınız tanıtım filmi, işletmenizin ya da ürünlerinizin olumlu ve üstün yönlerini ortaya koyar. Bu üstün ve olumlu yönleri geniş kitlelere yayar.

Bu filmleri yerel ve ulusal TV kanallarında, Web sayfanızda, yaptığınız seminer ve toplantılarda kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz.

Unutmayın! Reklam, firmanızın veya satmak istediğiniz ürünün kartvizitidir; kim olduğunuzu, ne iş yaptığınızı ve adresinizi bildirir.

Niçin Tanıtım Filmi?
Firmanızı tanıtmanın en etkili yolu.
Firmanızı tanıtmanın en ekonomik yolu.
Firmanıza prestij ve imaj kazandırır.
Daha geniş kitlelere ulaştırır.
Görselliğin reddedilmez etkisi.
Zihinlerde kalite ve güvenilirlik uyandırır.
Hedeflerinize ulaştırır.

Tanıtım filmi nerelerde kullanılır?
Tanıtım filmi müşteriyle temasa geçeceğiniz her platformda kullanılır. Bu ortamlar firmanızın web sitesi başta olmak üzere, fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, mağaza içi tanıtımlar prezantasyonlar ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmak istediğiniz her türlü ortamda size yardımcı olacaktır.

Tanıtım filmi maliyeti ne kadardır?
Bir çok fiyat aralığında tanıtım filmi sahibi olmak mümkündür. Bu iş için ayırmış olduğunuz bütçe konusunda bizleri aydınlatmanız bütçenize en uygun bir tanıtım filmine sahip olmanızda size yardımcı olacaktır. Bizler profesyonel bir tanıtım filmini sizlerin bütçesine uygun bir şekilde size sunabiliriz.

Bizimle iletişime geçip yapmak istediğiniz tanıtım filmi konusunda bizleri bilgilendirirseniz bu hususta size bir teklif sunabiliriz.

Tanıtım filmi yapım aşamaları nelerdir?
Öncelikle firmanızın veya şirketinizin vermek istediği mesajları belirlemeniz gerekmektedir.

Şirketinizin tarihçesi
Misyonunuz ve vizyonunuz
Ürünleriniz
İdareciler
Genel Politikalar
Başarı ve Hedefleriniz

Daha sonra bu mesajları en etkili bir şekilde anlatacak bir senaryo metni sizlerle beraber oluşturulmaktadır.

Bu aşamadan sonra firmanızın kamera çekimleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Metinlerin seslendirilmeleri yapıldıktan sonra digital kurgu ünitemizde montajlanmaya başlanacak ve bu arada firmanızın logo animasyonları gerekiyorsa 3d effectler ve grafik çalışmaları, composite çalışmalar la beraber tanıtım filmi tamamlanacaktır.

Yine bu tanıtım filminizin istediğiniz dillerde seslendirilmesi aşamasında da sizlere yardımcı olabiliriz.

Artık tanıtım filminiz hazır. Master çalışma istediğiniz formatta export edilip sizlere teslim edilir.