S.S.S.
Sıkça sorulan sorular
Genel Bilgiler

Merhaba,
Bu sayfada bizimle ilgili sıkça bizlere yönelttiğiniz ve merak edeceğinizi umduğumuz soruların cevabını sizlere sunmayı umuyoruz.

Bu sorular haricinde aklınıza gelen soruları iletişim sayfamızdan bizlere sormaya çekinmeyin. 🙂

1. Aşama - İhtiyacın Belirlenmesi

Öncelikle firmanız için hangi ihtiyacınız olduğunu iyice tespit edin.  İhtiyacınız olmayan veya size pozitif bir katkı sağlamayacak maddeleri listenizden çıkarınız.

2. Aşama - Sitemizden ihtiyacınızın karşılanması

Web sitemizde ilgili ihtiyaçlarınızın karşılanıp karşılanmadığını kontrol etmek için “hizmetlerimize” bakabilirsiniz. Eğer burada olmadığını düşündüğünüz bir ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle “iletişim” sayfası üzerinden iletişime telefon-posta veya form ile ulaşınız. Mutlaka ihtiyacınız giderilecektir. En azından sizleri uygun kişilere yönlendirmemize müsaade edin.

3. Aşama - Detaylarını belirleyin

İhtiyacınız ile ilgili detayları iyice öğrenin.  Örneğin baskı için söyleyecek olursak, baskı türü ne olacak, baskı kalitesi ne olacak, hangi ebatlarda olacak, kaç adet olacak gibi özellikleri iyice öğrendikten sonra (ki dilerseniz bizler size detaylı olarak izah edebiliriz) artık sipariş verme durumuna gelebilirsiniz.

4. Aşama - Kalite üstünlüktür

Bu aşamayı çok firma atlar. Farklı firmalardan fiyat alın.  Hem aradaki fiyat farkını hem kalite farkını belirleyin. İnanıyoruz ki bu kaliteye bu fiyatlı bir sipariş-iş ancak bizde olur.

5. Aşama - Son

Her şeyi öğrendikten sonra artık beraber çalışabiliriz. Hadi! Tasarım ve Üretim aşamasına geçebiliriz.

Sekmeye tıklayarak başlayalım.

1. Aşama - İhtiyacın tarafımıza aktarılması

Önceki sekmede belirlediğiniz iş-ihtiyaç ve detayları konuşmuştuk. Ücret tutarını da hallettik. Artık istenilen işin tüm detayları için karşılıklı çay içebiliriz.

Sadece bu aşamada değil tüm aşamalarda beraber çay içebiliriz 🙂

2. Aşama - Kalite kontrol

İşe başlamamız için onay verdikten sonra özverili bir çalışma sonrası sizlere yapılan işler anlık olarak sunulur ve tarafınızca kalite kontrol noktası oluşturulur. Burada ilk konuşulandaki gibi isteklerinizin yerine getirilip getirilmediği dile getirilir.  Ayrıca bizim sizler için eklediğimiz küçük sürprizlerden de bahsedilecektir.

3. Aşama - Finish

Kalite Kontrol sonucu ürün baskı-render gibi aşamalardan geçtikten sonra artık size teslim edilmek üzere hazırlanır ve sunum yapılır.

Az kaldı. Son sekmeye de tıklayınız…

Ücretlendirme nasıl olmaktadır?

Piyasadaki fiyatlar tarafımızca tespit edilir ve müşterilerimiz için kurtarılabilecek en iyi ücretlendirme oluşturulur. Bakanlıklar tarafından belirlenen ücretler ise aynen uygulanır.

Ürünün tipine göre mutlaka fiyat alınız. Pişman olmayacaksınız.

Vergilendirme

Hazax Cs. olarak genelde verdiğimiz fiyatlar paket şeklinde olur. Yani vergide verilen fiyata dahil olmaktadır. Ancak işin tipine göre vergilendirme standart prosedür baz alınarak da yapılabilmektedir.

Ücret konuşurken lütfen bu detayı gözden kaçırmayın. Merak etmeyin biz hatırlatırız 🙂

Ödeme

Ödemeleri direkt elden, banka aracılığıyla ve diğer yöntemlerle kabul etmekteyiz. Yapılan ödemelerin vergilendirme usulüne uygun olacak şeklinde kabul edildiğini ve faturalandırıldığını hatırlatmak isteriz.

Artık ne olacak?

Beraber iş yaptıktan sonra umduğumuz şey artık iş veren ve iş alandan daha çok beraber bu dünyada yardımlaşa bileceğimiz birer dost haline gelmek.  Haydi! hep beraber dostluklara…

Sağlıcakla kalın…

TANITIM FİLMİMİZ
DETAY