3D Çizim

3D Çizim , bir fikir yada projenin gerçeğe en yakın şekilde 3 boyutlu çizim olarak modellenmesi yani çizilmesidir. Fikir ya da projenin gerçekte varmış gibi gözler önüne tasarlanarak serilmesidir. 3D çizim yapılan işin gerçekte varmış gibi gösterilmesinden öte geliştirilmesine yardımcı olmakta, tasarımın daha kullanışlı bir hale getirilmesini sağlamaktadır. Mimarlar yada gerçek hayatta elle tutulur bir proje üreten kişiler projelerinin üretime başlamadan nasıl görüneceğini merak ederler işte burada 3d çizim teknikleri devreye girer.

3D Çizim teknikleri sadece bu alanlarda kullanmaktadır diyemeyiz. Oyun projelerinde, dijital ortamlarda kullanılan tasarımlarda grafiklerde ve bir çok alanda 3d çizim teknikleri kullanılmaktadır. Sonuç olarak fark etsek yada etmesek de 3d çizim her yerde. Televizyonlar, reklam afişleri ve kullanım kılavuzundaki görseller de sürekli olarak kullanılır ve kullanılacaktır.

Endüstriyel projelerinizin, üretimi planlanan ya da halihazırda üretilmekte olan endüstriyel ürünlerinizin (mobilya, makine, cihaz vb.) tasarımının veya üzerinde yapılması planlanan değişikliklerin gerektiğinde ambalajlı halinin gerçekte nasıl görüneceğini, 3 boyutlu modelleme tekniği ile önceden görme ve ürünü tanıtma imkanı sağlıyoruz.Ayrıca animasyon, CG animasyon, ürün tanıtım videosu, kurumsal video gibi tam 3D ve animasyon hizmeti de sağlamaktayız.